PS4 v kombinaci s LG TV s LG ThinQ AI Vyřešeno

Volný pokec o konzolích, např. pomoc s výběrem atd...
Odpovědět
piitrss
Nováček
Nováček
Udělil : 1 poděkování
Obdržel : 2 poděkování

PS4 v kombinaci s LG TV s LG ThinQ AI

Příspěvek od piitrss » 17 říj 2019 09:01

Dobrý den, vlastním TV LG 65SK9500, ke které mám připojeno PS4. Ta televize má v sobě prý umělou inteligenci nazvanou LG ThinQ AI. V manuálu jsem se dočetl, že by podržením tlačítka mikrofonu na dálkovém ovladači a vyslovením klíčových slov např. přepni na herní konzoli mělo fungovat to, že se mě obraz automaticky přepne HDMI pro herní konzoli. To se mi ale nedaří, klíčová slova se pouze hledají na webu nebo na youtube kanálu. Co dělám špatně? Není to způsobené tím, že mám nastavenou češtinu a musím přepnou na angličtinu a říkat ty povely anglicky? Nikde jsem nenašel odpovědi. Děkuji za info.

Přidáno za 36 minut 57 sekund:
Tak jsem ten problém řešil s podporou LG. Bohužel, sice mají povely v manuálu k TV přeloženy do češtiny, ale televize stále rozeznává povely pouze v angličtině. To mě zmátlo. Nicméně po přepnutí do angličtiny a zadání povelů v angličtině lze TV ovládat skutečně hlasem. Takže vyřešeno, tento topic může být uzamčen.

Maca91
Administrátor fóra
Administrátor fóra
Počet nejlepších odpovědí: 5
Udělil : 49 poděkování
Obdržel : 23 poděkování
Pohlaví:
Věk: 28
Kontaktovat uživatele:

Re: PS4 v kombinaci s LG TV s LG ThinQ AI

Příspěvek od Maca91 » 17 říj 2019 20:17

Ahoj, omlouvám se, že reaguji až teď, ale byl jsem v práci od rána až do teď. Jsem rád, že je problém vyřešen a moc děkuji za to, že i když jsi problém vyřešil sám, tak jsi tady napsal čím to bylo. Věřím, že to může pomoct ostatním! Takže díky! 🙂

PC sestava:
Procesor: AMD FX 8370 - 4,3Ghz
Základní deska: ASROCK 970 Pro3 R2.0
Grafická karta: MSI Radeon RX 570 ARMOR 8G OC
Ram: 24GB DDR3
SSD: Samsung 860 EVO 500GB
Monitor: 24" Samsung S24F350
Zdroj: Corsair VS650
Case: Zalman Z1 NEO

Odpovědět